Haber

Serel Yerlili’den güneşlenmek! Çiçekli mayosuyla çimenlerin üzerinde uzanmak “Mükemmel”

2016 yılında Bodrum Masalı dizisindeki Alara rolüyle tanınan Selen Locali, tenha bir hayat sürmektedir.

Bir süre önce oyunculuğu bırakıp müzisyen olmak için İngiltere’de yaşamaya başlamış ve Amerika ile İngiltere arasında gidip gelmektedir.

Sosyal medya hesabını etkin kullanan Serel Mahalleli, sık sık paylaşımlarda bulunuyor ve verdiği pozlarla adından söz ettiriyor.

Bu yaşına kadar Türkiye’de hiç oy kullanmadığını açıklayan Serel Yerlii, tepki alması üzerine ikinci cinsiyette oy vererek gündeme geldi.

Bu kez sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. Yaz dönemini havaların ısınmasıyla açan ünlülerin arasına Serel Yerli de eklendi.

Çiçekli mayoyla fiziğini sergiledi

Güneşin tadını çıkarmak isteyen Serel Locali, çiçekli mayosuyla çimlere uzanarak kamera karşısına geçti. Verdiği pozlarla takipçilerini büyüledi.

27 yaşındaki ünlü oyuncu Serel Yerlili, İngiltere’de kurduğu aranjmandan çok memnun. Hayatını sosyal medya hesabında yayınlıyor.

Güneşi görünce hızla mayosunu giyip parka koşuyor ve cüretkar pozlarıyla ağızları açık bırakıyor.

Geçtiğimiz aylarda tartışmanın pozları hakkında “Güneş açınca parkta rahat rahat soyunabiliyoruz, güneşleniyoruz ve bir sorun olmuyor. Açıkçası kimse kimsenin işine karışmadığı için rahatımı göstermek istiyorum.”Sözlerini kullandı.

kursunluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu