Haber

Başkan Altay, TOGG’u Akşehirlilerle buluşturdu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, TOGG ile Akşehir’i ziyaret ederek Türkiye’nin ilk seri üretim yerli ve milli otomobilini Akşehirlilerle buluşturdu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda konuşan Önder Altay, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Allah’ın izniyle başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Bugünkü coşkunuz aslında Türkiye’nin yeni başlangıcının bir işaret fişeğidir” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi envanterine giren Türkiye’nin ilk seri üretim yerli ve milli otomobili TOGG, Akşehirlilerle buluştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ile birlikte TOGG’u Akşehirlilerle tanıştırdı. TOGG’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, Türkiye’nin ilk yerli ve milli aracını yakında görmenin heyecanını yaşadı.

“BU, TÜRKİYE’NİN YENİ BAŞLANGICININ ÇERÇEVESİDİR”

TOGG’u görmek için Akşehir Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan Akşehirlilere seslenen Önder Altay, yerli ve milli teknolojinin en değerli çıktısı olan TOGG aracıyla ziyaret ettikleri ilk ilçenin Akşehir olduğunu belirtti. Önder Altay, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Allah’ın izniyle başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Bunun en değerli örneği gördüğünüz milli aracımızdır. İnşallah sayıları hızla artar. Bu yıl 28.000 araç trafiğe çıkacak. Fırsat buldukça bu deneyimi sizlerle paylaşmayı planlıyoruz. Bugün, coşkunuz aslında Türkiye’nin yeni başlangıcının bir işaret fişeğidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu çocuklar ve gençler çok daha büyük ve güçlü bir ülkede yaşamlarını sürdüreceklerdir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sehitkamil-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu