Haber

Bahçesine koyduğu kameranın başı belaya girdi! Geyiği çiğ yiyen kayıtlı kadınlar

Kanada ‘de Powell Nehri yakınında yaşayan Corinea Stanhope, arazisinde ölü bir geyik buldu ve ne tür yırtıcıları kendine çekeceğini merak ederek bölgeyi kamerasıyla kaydetmeye başladı. Doğasever kadın, kaydettiği görüntüleri incelediğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Görüntülerde geyik leşi yiyen iki üstsüz kadın görülüyordu.

Mirror’da yer alan habere göre, kayıtlarda ölü geyiğin üzerine çömelmiş, bakımsız, soluk saçlı iki yarı çıplak bayan görülüyor. Evine iki dakikalık molada kurduğu kameranın kayıtlarında gördükleri karşısında şoke olan Corinea, at beslediği için hayvanlarının ismi konusunda tedirgin olduğunu söyledi.

“Birisi ağzına toynak soktu”

Corinea yaşadıklarını şöyle anlatıyor: “Gün batımından on dakika sonra geldiler. Peruk takmak üzereydiler ve dağınık bir görünümleri vardı. Birinin sarı saçları peruğun altına girmek üzereydi.

Fotoğraflardan belli olmuyor ama hanımlardan biri toynağı ağzına almış. Onu öpüyor muydu yoksa yiyor muydu bilmiyorum ama çürüyen bir leşle bu kadar yakın temasta olmak mide bulandırıcı. Muhtemelen saygılarını sunuyorlardı ama yarı çıplaklardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu